Samolepka Nadace Naše dítě

  • Samolepka Nadace Naše dítě
  • Samolepka Nadace Naše dítě
  • Samolepka Nadace Naše dítě

Stručný popis výrobku

Já a Kia pomáháme dětem

Kia je dlouhodobým partnerem Nadace Naše dítě, která již déle než 20 let pomáhá týraným, opuštěným a handicapovaným dětem. Celý výtěžek z prodeje samolepek je určen Nadaci.

Podrobný popis výrobku

Svou dosavadní pomoc rozšíří Kia o nové aktivity, např. daruje nadaci 50 Kč z každého prodaného auta této značky. Pokud se chcete sami připojit, můžete koupí této samolepky přispět také částkou 50 Kč.

Samolepky také v prodeji u všech dealerů Kia.

Děkujeme, že spolu s námi vracíte úsměv ohroženým dětem.

Technický popis výrobku

Při objednávce pouze této samolepky (jedna položka objednávky, možno více kusů samolepek) nabízíme zvýhodněnou cenu dopravy, buď obyčejným dopisem (Česká pošta) za 11 Kč bez DPH, nebo dopis s dobírkou za 31 Kč bez DPH.
Číslo výrobku: K14.02100
Dostupnost: více než 5 ks
Jednotek na balení: 1
Cena bez DPH: 41,32 CZK
Cena včetně DPH: 50,00 CZK
Počet jednotek
ks
Celková cena: 50,00 CZK

Infolinka

Vzhledem k navyšujícímu se počtu dotazů jsme pro vás zřídili infolinku. Rádi vás na tomto čísle budeme informovat o termínu dodání, převzetí zboží, zjištění stavu objednávky, dostupnosti zboží, novým přístupům do našeho eshopu, atd.

Tel: +420 577 009 779

e-mail: eshop@zstudio.cz

 

Team Z STUDIO

Tabulka velikostí

Chcete si vybrat originální oblečení KIA, ale máte problém s odhadem velikosti? Nově je nyní u každého textilního produktu v detailu fotografií umístěna i orientační tabulka velikostí, která Vám při výběru pomůže!

Všechny novinky

Kontaktní formulář