Bluetooth inteligentní přívěšek

  • Bluetooth inteligentní přívěšek

Podrobný popis výrobku

Jedná se o chytrý přívěšek, který komunikuje s mobilním telefonem pomocí nainstalované aplikace. Přívěšek můžete upevnit na klíče, peněženku, či Vašeho domácího mazlíčka. V případě, že se Vám předmět ztratí z dohledu, pomocí aplikace lehce prozvoníte zařízení připevněné k tomuto předmětu. V případě, že se dostanete mimo dosah, přívěšek i mobilní telefon Vás na to upozorní zvukovým signálem a uloží poslední polohu přívěšku do aplikace. Zařízení funguje oboustranně, tedy i když máte přívěšek u sebe a nemůžete naopak nalézt svůj mobilní telefon. V tomto případě stačí zmáčknout tlačítko na přívěšku a Váš telefon začne zvonit.
Číslo výrobku: KEU16.90019
Dostupnost: více než 5 ks
Jednotek na balení: 1
Cena bez DPH: 419,00 CZK
Cena včetně DPH: 506,99 CZK
Počet jednotek
ks
Celková cena: 506,99 CZK

Infolinka

Vzhledem k navyšujícímu se počtu dotazů jsme pro vás zřídili infolinku. Rádi vás na tomto čísle budeme informovat o termínu dodání, převzetí zboží, zjištění stavu objednávky, dostupnosti zboží, novým přístupům do našeho eshopu, atd.

Tel: +420 577 009 779

e-mail: eshop@zstudio.cz

 

Team Z STUDIO

Tabulka velikostí

Chcete si vybrat originální oblečení KIA, ale máte problém s odhadem velikosti? Nově je nyní u každého textilního produktu v detailu fotografií umístěna i orientační tabulka velikostí, která Vám při výběru pomůže!

Všechny novinky

Kontaktní formulář